Akcesoria malarskie

( ilość produktów: 69 )

W sklepie internetowym idejka.pl znajdziesz nie tylko bogaty wybór obrazów do malowania po numerach, diamentowych mozaik 5D czy drewnianych puzzli i modeli do składania. Oprócz nich przygotowaliśmy dla naszych klientów praktyczne akcesoria malarskie, które ułatwią i przyspieszą proces artystyczny, jednocześnie sprawiając, że stanie się on jeszcze przyjemniejszy. Wysoka jakość, różnorodność i atrakcyjne ceny gwarantują, że znajdziesz wśród dostępnych produktów coś dla siebie. Artykuły z tej kategorii polecają się również na prezent! Jeśli wiesz, że bliska Ci osoba rozpoczęła swoją przygodę z malowaniem po numerach, to możesz podarować jej praktycznie akcesoria malarskie. Zapraszamy do sprawdzenia przygotowanej oferty i życzymy udanych zakupów!

Jakie akcesoria do malowania obrazów znajdziesz w naszej ofercie?

Wśród akcesoriów do malowania obrazów znajdziesz przede wszystkim sztalugę biurkową i większy statyw sztalugowy, dzięki którym tworzenie mniejszych i większych dzieł sztuki stanie się jeszcze łatwiejsze. Drewniana konstrukcja, niezawodne mechanizmy mocowania płótna oraz możliwość regulacji kąta nachylenia powierzchni roboczej gwarantują, że wzniesiesz swój proces twórczy na wyższy poziom. W naszej ofercie musiały także znaleźć się niezbędne akcesoria do malowania obrazów, czyli nylonowe pędzle, które są dopasowane do malowania po numerach. Ciekawą propozycją jest również podpórka pod ręce, czyli Hand holder Malsztok, dzięki której poprawisz swoje krążenie w trakcie malowania i ochronisz się przed brudzeniem ręki.

Zestaw do malowania w walizce – akcesoria malarskie do artystycznych dusz

Ciekawą propozycją dostępną w naszej kategorii akcesoriów malarskich jest prawdziwie artystyczny zestaw do malowania w walizce, który możesz zabrać ze sobą w podróż lub korzystać z niego w domu. W środku znajdziesz aż 288 różnorodnych elementów, a wśród nich kredki, mazaki, pastele olejowe, farby akwarelowe, ołówki, pędzelki, pojemnik na wodę, spinacze biurowe, temperówkę i gumki do mazania. A to wszystko zamknięte w praktycznej, łatwej w przenoszeniu walizce, która dodatkowo zabezpiecza zawartość przed zniszczeniem. Akcesoria malarskie są uniwersalne, dzięki czemu polecamy je zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Akcesoria malarskie – artystyczne dodatki dla fanów malowania po numerach i nie tylko

Dostępne w tej kategorii akcesoria malarskie to artystyczne must have'y, które sprawdzą się rewelacyjnie nie tylko w trakcie malowania po numerach. Oczywiście, możesz wykorzystać je podczas tworzenia jednego z wielu dzieł z naszej oferty, ale po zakończeniu mogą posłużyć Ci do samodzielnego przygotowywania innych obrazów. Statyw sztalugowy sprawdzi się równie doskonale w formie ozdoby – możesz położyć na nim gotowe, wypełnione już kolorami płótno do malowania po numerach, a następnie postawić całość w widocznym miejscu, aby zarówno goście, jak i domownicy mogli każdego dnia podziwiać Twoje dzieło sztuki.

pixel