Malowanie po numerach - Malarstwo

( ilość produktów: 29 )

Słynne obrazy malowane po numerach

Marzą Ci się reprodukcje obrazów autorstwa najsłynniejszych malarzy? Van Gogh, Vermeer lub Klimt na Twojej ścianie? Bez trudu znajdziesz je w sklepach, ale czy wiesz, że możesz także stworzyć je samodzielnie? W naszej ofercie znajdziesz obrazy malowane po numerach będące wyjątkowo dokładnymi reprodukcjami oryginałów. Samodzielnie, w zaciszu własnego domu odtworzysz najpiękniejsze dzieła ulubionych malarzy. Sprawdź jakie to łatwe, zaskocz najbliższych własnoręcznie namalowanym obrazem.

Obrazy malowane po numerach – sprawdź, dlaczego są tak popularne

Malowanie po numerach reprodukcji słynnych obrazów, to świetny pomysł nie tylko na eleganckie ozdobienie ścian Twojego domu, ale także sposób na relaks. Sztuka może okazać się hobby, które pokochasz, ponieważ w chwili gdy sięgasz po pędzel, możesz oderwać się od codzienności i odpocząć. Precyzyjne nakładanie farby na wskazane fragmenty obrazu wymaga skupienia, dzięki temu z łatwością się uspokoisz. Malowanie po numerach obrazu jest bardzo dobrą metodą na wyciszenie i odpoczynek po ciężkim dniu.

Niewiele jest zajęć, które łączą w sobie relaks i twórczość w tak dobrym stylu. Dzięki naszym obrazom do malowania po numerach stworzysz piękne ozdoby do twojego domu. To także doskonały pomysł na prezent. Możesz obdarować bliskich własnoręcznie wykonanym dziełem, ale równie dobrze możesz wręczyć im obraz, który będą mogli sami namalować po numerach.

Stylowe reprodukcje malowane samodzielnie

Nasza oferta składa się z bardzo wielu różnorodnych motywów. Malowane po numerach reprodukcje, to tylko niewielki fragment tego, co możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym. W kategorii reprodukcji znajdziesz najsłynniejsze obrazy takie jak „Mona Lisa” Leonarda da Vinci, „Dziewczyna z perłą” Vermeera, Gwiaździstą noc” czy “Słoneczniki” pędzla Vincenta van Gogha. Jeśli szukasz czegoś mniej popularnego, to możesz wybrać reprodukcję dzieł Klimta, Rafaela lub Salvadora Dali.

Kupując nasze obrazy malowane po numerach, otrzymasz płótno naciągnięte na drewniany blejtram o wybranym przez Ciebie rozmiarze. Na płótnie jest naniesiony motyw obrazu podzielony na niewielkie fragmenty opisane liczbami. Każdej liczbie odpowiada kolor farby, zestaw farm otrzymasz w komplecie. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez trudu naniesiesz farbę na odpowiednie części obrazu. To pozwoli Ci stworzyć reprodukcję naprawdę zbliżoną do oryginału.

Malowanie po numerach, relaks i satysfakcja

Malując po numerach reprodukcje, możesz zrealizować swoje artystyczne pasje, nawet wtedy, gdy nie czujesz się zbyt pewnie jako malarz. Dzięki naszym propozycjom uda Ci się samodzielnie namalować obraz, którym z dumą ozdobisz ścianę salonu. To także świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Zimą sprawdzi się w długie, ciemne popołudnia, latem możesz wyjść ze sztalugami w plener i poczuć się jak rasowy artysta. Malowane po numerach reprodukcje to relaks i satysfakcja z własnoręcznie namalowanego dzieła. Jest to ten rodzaj rozrywki, który możemy zaproponować wszystkim członkom rodziny.

pixel