Abstrakcja - Diamentowa mozaika 5D

( ilość produktów: 33 )

Co powiesz na połączenie relaksu z kreatywnością? To możliwe dzięki mozaice diamentowej 5D z motywem abstrakcji, którą możesz zamówić w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres! Proponowane obrazy powstają z małych kryształków akrylowych, tworząc efektowną i bardzo oryginalną dekorację każdego wnętrza. Gotowy haft diamentowy możesz powiesić w swoim domu lub mieszkaniu albo wręczyć bliskiej osobie. Wysoka jakość wykonania, kompletny zestaw niezbędnych akcesoriów oraz mnóstwo przyjemności w trakcie tworzenia własnego dzieła sprawiły, że hafty diamentowe z motywem abstrakcji zostały pokochane przez naszych klientów. Sprawdź, jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie!

Haft diamentowy z motywem abstrakcji – sprawdź naszą ofertę

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy różnorodny wybór mozaik diamentowych 5D. W kategorii Abstrakcja znajdziesz obrazy o orientacji pionowej lub poziomej. W zależności od produktu wymiary płótna mogą wynosić albo 40 × 50 cm, albo 30 × 40 cm. Wśród dostępnych haftów znajdziesz takie dzieła jak Cudowny świat kosmosu, Latający dom na kolorowych balonikach, Tęczowy kot, Małpa, Tańcząca balerina, Pieski w kapeluszach czy Poprzednie Wcielenia. Jeśli nie wiesz, który z nich wybrać, to możesz skontaktować się z naszym zespołem. Z przyjemnością pomożemy Ci w zakupach.

Zalety mozaiki diamentowej dostępnej w idejka.pl

Zastanawiasz się, dlaczego warto spróbować swoich sił w hafcie diamentowym? Obrazy abstrakcyjne, podobnie jak i pozostałe modele 5D dostępne w naszym aktualnym asortymencie, to przede wszystkim doskonały sposób na odprężenie się i zapomnienie o codziennych obowiązków. Stopniowe zapełnianie pól jest relaksujące i pozwala oderwać myśli od pracy czy problemów. Dodatkowo, tworząc mozaikę diamentową, możesz poprawić swoje samopoczucie, jednocześnie spędzając kreatywnie czas. Nie bez znaczenia jest również możliwość trenowania koncentracji, precyzji i cierpliwości oraz rozwój zdolności manualnych.

Mozaika diamentowa z motywem abstrakcji – instrukcja krok po kroku

W sklepie internetowym idejka.pl oferujemy gotowe i kompletne zestawy haftów diamentowych przedstawiających abstrakcyjne grafiki. Oznacza to, że nie musisz niczego dokupywać, bo wszystko, czego potrzebujesz, dostajesz w zamówieniu. Gdy je rozpakujesz, sprawdź, czy masz płótno ze schematem, kryształki w różnych kolorach w torbach oznaczonych symbolami, pęsetę, aplikator i pojemnik. Jeśli tak, to możesz przystąpić do tworzenia oryginalnego dzieła 5D. Przesyp diamenciki do pojemnika, odklej folię ochronną z wybranej części płótna i zacznij przenosić po kolei kryształki na oznaczone danym symbolem, cyfrą lub literą pola. Aby malutkie elementy akrylowe były łatwe w uzupełnianiu, zanurz wcześniej aplikator w poduszeczce żelowej, dzięki której każdy diamencik będzie się kleić do jego końcówki.

pixel