Malowanie po numerach - Scena rodzajowa

( ilość produktów: 2 )

Od zawsze marzysz o tworzeniu obrazów, jednak nie masz talentu plastycznego? Na szczęście w sklepie internetowym idejka.pl mamy na to rewelacyjny sposób! Jest nim malowanie po numerach scen rodzajowych i innych obrazów dostępnych w naszym aktualnym asortymencie. Jak sama nazwa wskazuje, aby je stworzyć, należy kolejno wypełniać ponumerowane pola. Aby Ci to ułatwić, dedykowane im kolory oznaczyliśmy tymi samymi cyframi. Efekt? Mnóstwo relaksu, frajdy i satysfakcja po ukończeniu dzieła. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z malowaniem po numerach, to obrazy przedstawiające scenę rodzajową są strzałem w dziesiątkę. Wśród nich znajdziesz te przedstawiające ulice znanych miast i wakacyjne destynacje, tańczące baleriny, a nawet zakochane pary. Zapraszamy do sprawdzenia oferty idejka.pl!

Malowanie po numerach – jak tworzyć sceny rodzajowe krok po kroku?

Czy wiesz, że malowanie po numerach scen rodzajowych jest naprawdę proste i przyjemne? Wystarczy odrobina chęci, cierpliwości i wolny czas, aby samodzielnie przygotować małe dzieło sztuki. Rozrywka przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych polega na wypełnianiu pól oznaczonych numerami przypisanymi im kolorami. Wszystko, czego potrzebujesz w trakcie procesu twórczego, otrzymujesz w zestawie. Są to: płótno bawełniane, pędzle malarskie z nylonu, farbki akrylowe. Dodatkowo dołączamy do produktu mocowanie na ścianę i drewniany blejtram, które umożliwią Ci powieszenie obrazu namalowanego po numerach. Po rozpakowaniu zamówienia zauważysz, że na płótnie umieściliśmy wyraźne kontury o różnych kształtach i wielkościach. Wypełniaj je po kolei, a już wkrótce będziesz mieć na swoim koncie pierwszy gotowy obraz.

Malowanie po numerach – zalety

Zastanawiasz się, dlaczego warto zafundować sobie obrazy do malowania po numerach? Bez względu na to, czy zdecydujesz się na scenę rodzajową, czy produkt z innej kategorii – samodzielne tworzenie małych dzieł sztuki daje ogromną satysfakcję i jest kreatywnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. W trakcie wypełniania kolejnych pól możesz się zrelaksować i zapomnieć na chwilę o problemach, jednocześnie ćwicząc swoje zdolności manualne. Tak naprawdę nie musisz mieć talentu plastycznego, aby stworzyć własny obraz. Na tym jednak nie koniec! Malowanie po numerach to również znakomity pomysł na trenowanie precyzji, cierpliwości i skupienia. Po zakończeniu gotowe dzieło sztuki możesz oprawić i powiesić u siebie w domu lub wręczyć bliskiej osobie. Równie świetnym sposobem na uczczenie wyjątkowej okazji jest podarowanie mamie, bratu, partnerowi czy przyjaciółce zestawu do malowania po numerach. Tak kreatywny i oryginalny prezent sprawdzi się bez względu na wiek czy hobby obdarowanej osoby.

Scena rodzajowa – obrazy dostępne w ofercie idejka.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym idejka.pl przygotowaliśmy bogaty wybór obrazów do malowania po numerach. W aktualnej kategorii znajdziesz sceny rodzajowe dostępne w orientacji poziomej lub pionowej. Wśród nich czekają dzieła sztuki, które możesz stworzyć samodzielnie w takich rozmiarach jak 40 × 50, 50 × 65 czy 30 × 40 cm. A co przedstawiają proponowane obrazy? Do wyboru masz takie propozycje jak Szyk londyński, Dziewczyna na skuterze, Kobieta w czerwieni, Miłość w Paryżu, Baleriny kwiatowe, Podróżnik z Bali, Francuska kawiarnia, Pasja w tańcu, Pani za barem, Taniec barw, Dziewczyna przy fortepianie, W krainie lodu, Porywająca lekkość tańca czy Park miejski w nocy. A to dopiero początek z dziesiątek obrazów do malowania po numerach, które możesz zamówić w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres. Zachęcamy Cię także do sprawdzenia innych kategorii, w których znajdziesz obrazy ze zwierzętami, retro czy motywami mitologicznymi i historycznymi. Udanych zakupów!

pixel