Ludzie - Diamentowa mozaika 5D

( ilość produktów: 21 )

Czy wiesz, że haft diamentowy to oryginalne hobby, dzięki któremu stworzysz niezwykły obraz? To właśnie ten rodzaj rękodzieła z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nie bez powodu – nie tylko pozwala na artystyczne spędzenie wolnego czasu, ale także rozwija kreatywność i zdolności manualne, uczy cierpliwości, pomaga koncentracji i pozwala trenować precyzję. A to wszystko w połączeniu z redukcją stresu i napięcia, dzięki której możesz na chwilę zapomnieć o codziennych problemach. W tej kategorii znajdziesz mozaikę diamentową 5D przedstawiającą ludzi. Zobacz, jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie w idejka.pl!

Odkryj naszą ofertę mozaik diamentowych 5D przedstawiających ludzi

Mozaika diamentowa przedstawiająca ludzi to znakomity pomysł na urozmaicenie każdego pomieszczenia w domu. Gotowy obraz możesz powiesić w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, kuchni, a nawet biurze czy przedpokoju. Do wyboru masz propozycje w orientacji pionowej i poziomej, dostępne w rozmiarze 40 × 50 cm lub 30 × 40 cm. W aktualnym asortymencie czekają na Ciebie takie hafty diamentowe 5D jak obrazy przedstawiające oko, spacer nad Tamizą, parę pod parasolem, zakochanych na paryskich uliczkach, dziewczynę w tulipanach czy tańczącą balerinę. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko haft diamentowy z motywem ludzi, ale także wiele innych propozycji – mozaiki 5D przedstawiające zwierzęta, krajobrazy czy abstrakcję.

Co otrzymujesz w zestawie?

Decydując się na zamówienie haftu diamentowego z motywem ludzi w naszym sklepie internetowym, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia swojego dzieła w wymiarze 5D. Każdy produkt jest sprzedawany z zestawem niezbędnych akcesoriów. Jednym z nich jest płótno-schemat z symbolami, do których należy dopasować poszczególne kryształki z kompletu. Diamenciki są pakowane w osobne torebki, dzięki czemu znalezienie niezbędnych elementów nie sprawi Ci problemu. Dodatkowo zestaw obejmuje praktyczną pęsetę do chwytania kryształków i aplikator, który umożliwia bezproblemowe przenoszenie ich na płótno. W pudełku znajdziesz również pojemnik na diamenciki, do którego możesz wysypać elementy z konkretnym, dopasowywanym w danym momencie symbolem.

Jak wykonać hat diamentowy przedstawiający ludzi i nie tylko?

Wbrew pozorom stworzenie mozaiki diamentowej przedstawiającej ludzi i każdy inny motyw nie jest skomplikowane. Jedyne, czego potrzebujesz, to trochę wolnego czasu i chęci. Przed rozpoczęciem rozłóż dołączone do zestawu akcesoria na stole. Wysyp diamenciki z konkretnym symbolem do pojemnika, rozłóż płótno i odklej zabezpieczającą je folię. Wystarczy po kolei chwytać diamenciki plastikowym aplikatorem, który należy wcześniej zanurzyć w kleju żelowym. Powtarzaj tę czynność do wypełnienia wszystkich pół oznaczonych danym symbolem. Jeśli chcesz przerwać tworzenie haftu diamentowego, wystarczy zasłonić płótno folią ochronną. Udanej zabawy!

pixel