Malowanie po numerach - Portret

( ilość produktów: 56 )

Jeżeli interesujesz się sztuką, a do tego szukasz sposoby na to jak w przyjemny sposób spędzić wolny czas, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Prezentujemy ogromny wybór obrazów do malowania po numerach, portret to jeden z wielu motywów, które możesz u nas znaleźć. Nie musisz być utalentowanym malarze, aby móc cieszyć się wykonanym własnoręcznie obrazem. Abstrakcja, popkultura, a może reprodukcje wielkich mistrzów? Wybierz, jakimi obrazami namalowanym samodzielnie ozdobisz ściany swojego mieszkania.

Oryginalne obrazy malowane własnoręcznie

Oferta naszego sklepu internetowego to różnorodne obrazy do malowania po numerach. Portrety, krajobrazy, martwa natura, sam zdecyduj się jaki motyw podoba Ci się najbardziej. Coraz więcej osób sięga po ten rodzaj rozrywki, ponieważ dzięki niemu samodzielne stworzenie obrazu, który stanie się ozdobą salonu lub jadalni, jest naprawdę łatwe. Jeśli marzy Ci się piękny portret zdobiący ścianę, to możesz wybierać spośród propozycji klasycznych takich jak „Mona Lisa”, awangardowych takich jak portret Audrey Hepburn czy diaboliczny Jocker.

Malowane po numerach portrety to gotowe dzieła sztuki, wystarczy, że pokryjesz je kolorem. Każdy obraz to wydrukowany na płótnie motyw podzielony na fragmenty odpowiadające poszczególnym kolorom. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedział, gdzie należy położyć jaki kolor. Wraz z naciągniętym na blejtram płótnem otrzymasz farby w pojemniczkach z numerami odpowiadającymi numerom umieszczonym na obrazie. To zdecydowane ułatwienie zwłaszcza dla osób początkujących oraz w sytuacji gdy na portrecie pojawia się wiele zbliżonych do siebie odcieni.

Malowanie po numerach, doskonała rozrywka dla całej rodziny

Nasza oferta, czyli malowane po numerach portrety, jest skierowana właściwie do wszystkich. Miłośnicy klasycznie ujmowanego malarstwa mogą w zaciszu swojego domu stworzyć reprodukcje znanych portretów Rafaela, da Vinci czy van Gogha. Zwolennicy sztuki nowoczesnej zachwycą się z pewnością impresjonistycznych portretów pełnych zaskakujących połączeń kolorystycznych. Z kolei poszukiwacze awangardy mogą postawić na malowane po numerach portrety inspirowane kultowymi filmami takimi jak „Wojny gwiezdne” czy „Batman”.

Malowanie po numerach portretów przy pomocy profesjonalnego zestawu malarskiego to prawdziwa gratka zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz propozycje odpowiednie dla każdej kategorii wiekowej. To może być nie tylko sposób na doskonały relaks, ale także na wspólne spędzanie czasu. Malowanie z dzieckiem to świetny pomysł na zabawę zwłaszcza na długie jesienne i zimowe popołudnia. Czas wolny spędzony na malowaniu po numerach portretu to okazja na twórczy odpoczynek, który da Ci wiele satysfakcji. Uda Ci się stworzyć piękny obraz niezależnie od tego na, ile sprawnie posługujesz się farbami. Dzięki nam możesz rozpocząć swoją przygodę z malarstwem bez obaw o porażkę. Malowane po numerach portrety dostępne w naszej ofercie udają się doskonale, ponieważ są one perfekcyjnie przygotowane.

pixel