Malowanie po numerach - Kosmos

( ilość produktów: 11 )

Bezkresne niebo, gwiaździsta noc czy krążące nad nami planety należą do rzadziej pojawiających się motywów we współczesnym malarstwie. Może właśnie dla tego okażą się wyjątkowo oryginalną ozdobą ściany w Twoim mieszkaniu. Tym bardziej oryginalną, że wykonaną przez Ciebie osobiście. Nie musisz być utalentowanym artystą, malowanie po numerach motywu kosmos to propozycja dla wszystkich. Poradzi sobie z tym każdy, kto potrafi się skupić podczas nakładania farby. My oferujemy materiały najwyższej jakości, wystarczy, że znajdziesz trochę wolnego czasu.

Wyczaruj kosmos na swojej ścianie

Szukając sposobu na niebanalną ozdobę swojego pokoju, zwróć koniecznie uwagę na interesujące rozwiązanie, jakim jest malowanie po numerach. Kosmos będzie bez wątpienia bardzo intrygującym motywem, który zaprezentuje się świetnie zwłaszcza w nowoczesnym wnętrzu. Nieznane obszar kosmosu przedstawione na obrazie z pewnością przyciągną uwagę Twoich gości. Będą tym bardziej zaskoczeni, jeśli powiesz im, że jest to obraz namalowany samodzielnie.

Nasza propozycja to obrazy do malowania po numerach motywów takich jak kosmos, kwiaty, pejzaże i wiele innych. Dzięki nam uda Ci się zrealizować Twoje artystyczne pasje, a może nawet odkryjesz w ten sposób nieznany Ci jeszcze talent? Dostarczymy Ci gotowe płótno, naciągnięte na blejtram, na którym naniesiony został motyw kosmosu. Wystarczy, że pomalujesz obraz dołączonymi farbami zgodnie ze znajdującymi się na nich numerami. Własnoręcznie wykonany obraz powieszony na ścianie da Ci z pewnością mnóstwo satysfakcji.

Malowany po numerach kosmos, czyli szansa na relaks

Współcześnie cały czas gdzieś się spieszymy, dla wielu z nas codzienność to ciągły bieg, bez chwili na oddech. Jednak przecież czasem trzeba odpocząć, oderwać myśli od problemów, zapomnieć, choć na moment o terminarzu. Doskonałym na to sposobem będzie oddanie się sztuce. Jeżeli do tej pory nie malowałeś zbyt często, to zacznij od malowania po numerach, kosmos to motyw, który powinien Ci się spodobać. Wyraziste, a zarazem kojące kolory planet wirujących na tle bezkresnego nieba pozwolą Ci poczuć radość tworzenia.

Sztuka ma działanie terapeutyczne, można dzięki niej oderwać się od otaczającej rzeczywistości i skupić się na malowaniu. Nasze obrazy to naniesione na płótno motywy podzielone na fragmenty odpowiadające poszczególnym kolorom. Im więcej odcieni na danym obrazie tym drobniejsze fragmenty, a także, tym więcej potrzeba skupienia, aby je namalować. Dlatego malowanie po numerach kosmosu to szansa nie tylko na stworzenie wyjątkowego obrazu, ale także okazja do skupienia i wyciszenia.

Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji?

Malowanie po numerach kosmosu i innych motywów staje się powoli coraz częściej wybieraną formą rozrywki. Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości. Dostarczymy Ci nie tylko płótno naciągnięte na drewniany blejtram, ale także farby wysokiej jakości. Odnowienia gęstość i ilość pigmentu sprawiają, że nie musisz nakładać wielu warstw, aby osiągnąć optymalny efekt. Dodatkowo czyste, świetliste kolory sprawiają, że każdy z Twoich obrazów będzie emanował naturalnym blaskiem

pixel