Diamentowa mozaika 5D bez blejtramu

( ilość produktów: 76 )

Układanie klocków, malowanie, albo haftowanie, to tylko kilka popularnych sposobów na relaks. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, aby je połączyć? Prawdopodobnie nie wiesz, że możesz samodzielnie stworzyć piękny obraz, który nie wymaga użycia farb. Diamentowa mozaika bez blejtramu to doskonała alternatywa dla klasycznego haftu, oraz dla obrazów malowanych pędzlem. W sklepie idejka.pl znajdziesz gotowe zestawy, zawierające wszystko, co niezbędne do wykonania diamentowego haftu.

Na czym polega haft diamentowy?

Wiele osób, słysząc słowo haft, obawia się, że nie da sobie z nim rady. Jednak to, co znajdziesz w naszej ofercie, nie wymaga od Ciebie absolutnie żadnych umiejętności, poza odrobiną precyzji. Diamentowa mozaika bez blejtramu to idealna alternatywa dla zwykłego haftu. Wykonanie obrazka polega na wyklejeniu go przy użyciu maleńkich kolorowych diamencików. Jest to czynność wymagająca skupienia, ale dzięki odpowiednim narzędziom nie sprawi Ci żadnego problemu.

Na zakupionym blejtramie naniesione są numery i symbole, które odpowiadają kolorom poszczególnych diamencików. Płótno jest pokryte klejem zabezpieczonym specjalnym papierem. Podczas układania diamencików należy sukcesywnie odkrywać fragmenty obrazka i przyklejać kamyki na właściwe miejsca. Poszczególne diamenciki należy chwytać specjalnym długopisem, który pozwoli wygodnie je przenosić i przyklejać do płótna. Kupując diamentową mozaikę bez blejtramu, otrzymasz płótno pokryte wzorem i klejem, komplet diamencików, chwytak oraz pojemniczek pozwalający na wygodne umieszczenie w nim kamyków.

Haft diamentowy, czyli relaksująca rozrywka

Układając diamentową mozaikę bez blejtramu, będziesz mógł skupić się wyłącznie na tej czynności, dzięki temu szybko oderwiesz się od codziennych trosk i kłopotów. Precyzyjne nanoszenie diamencików na wyznaczone na płótnie miejsca wymaga koncentracji. Dzięki temu z pewnością się uspokoisz. Powolne, dokładne ruchy pomogą odzyskać równowagę, pozwolą się zrelaksować i nieco odetchnąć.

Diamentowa mozaika bez blejtramu to świetny sposób na odpoczynek, a przy okazji możliwość stworzenia niebanalnej ozdoby. Haft diamentowy daje wrażenie trójwymiaru, dzięki czemu wykonany przy jego pomocy obraz prezentuje się wyjątkowo interesująco. Możesz udekorować nim ściany swojego domu, albo podarować gotowe dzieło bliskiej Ci osobie. Zestaw do samodzielnego wykonanie diamentowej mozaiki bez blejtramu to także świetny pomysł na prezent z dowolnej okazji.

Sprawdź, który motyw podoba Ci się najbardziej

Sklep idejka.pl to idealne miejsce dla osób ceniących wyjątkowe pomysły. Nasza oferta to między innymi diamentowe mozaiki bez blejtramów dostępne w wielu wzorach. mamy propozycje zarówno dla miłośników miejskich pejzaży, jak i dla zwolenników dzikiej natury. Sam zdecyduj się czy chcesz ozdobić swoją ścianę wizerunkiem Las Vegas, widokiem na weneckie kanały czy może bardziej podoba Ci się morski brzeg lub maleńkie japońskie miasteczko. Zapoznaj się z całą naszą ofertą i wybierz motyw, który podoba Ci się najbardziej.

pixel