Malowanie po numerach - Dla dzieci

( ilość produktów: 38 )

Obraz do malowania po numerach dla dzieci 

Dzieci uwielbiają rysowanie i malowanie, z radością pokrywają kolorami niezliczone ilości kartek i książeczek do malowania. Czasami zdarza się im także malować po ścianach czy meblach. Jeżeli chcesz dać dziecku szansę stworzenia czegoś wyjątkowego, to koniecznie sięgnij po malowanie po numerach. Wzory dla dzieci pozwolą Twojemu maluchowi stworzyć piękną dekorację dziecięcego pokoju. Samodzielnie namalowany obraz będzie dla niego powodem do dumy.

Bajeczne obrazy do pokoju dziecka

Pokoje dziecinne rządzą się swoimi prawami, pełno w nich kolorów i bajkowych wzorów. Jeżeli chcesz ozdobić pokój swojego malucha w naprawdę niebanalny sposób, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Malowanie po numerach do pokoju dziecka to szansa na znalezienie wyjątkowych dekoracji dopasowanych do wieku i zainteresowań dziecka. Ogromną zaletą naszych propozycji jest możliwość własnoręcznego wykonania obrazu, wspólna praca może być doskonałą rozrywką dla całej rodziny. 

Dla najmłodszych mamy obrazy do malowania po numerach dla dzieci z motywami uroczych kociąt i piesków. Uśmiechnięta sówka czy kiście kolorowych balonów unoszących się w powietrzu będą doskonałą dekoracją sypialni każdego malca. Nieco starsze latorośle mogą pokusić się o malowanie po numerach dla dzieci w postaci motywów tęczowych zwierząt. Kolorowy pop-art będzie świetnym elementem wystroju pokoju nastolatka.

Doskonała rozrywka nie tylko dla najmłodszych

Kolorowe autko rodem z ulubionej kreskówki, bajkowa kraina pełna słodyczy, albo wesołe koty, to tylko kilka przykładowych obrazów do malowania po numerach dla dzieci. Wszystkie z nich przygotowane są z należytą starannością, tak aby malowanie stało się dla Ciebie i dla Twojego dziecka prawdziwą frajdą. Robiąc zakupy w naszym sklepie, otrzymasz płótno z wybranym wzorem, naciągnięte na drewniany blejtram. Jest ono podzielone na fragmenty odpowiadające poszczególnym kolorom.

W zestawie otrzymasz także pędzelki i komplet farb niezbędnych do namalowania obrazu. Każdy pojemnik jest oznaczony numerem odpowiadającym temu znajdującemu się na płótnie. Dzięki temu z łatwością zorientujesz się, gdzie powinien być położony konkretny kolor. Podzielenie wzoru na pojedyncze kolory sprawia, że malowanie po cyferkach dla dzieci jest naprawdę łatwe. Wymaga precyzji i skupienia, ale nie wymaga szczególnych zdolności artystycznych.

Malowanie po numerach, zabawa dla całej rodziny

Kolorowanie po numerach dla dzieci to doskonały trening koncentracji. Dokładne nanoszenie farby na konkretne fragmenty obrazków pozwala dziecku na uspokojenie, skupienie się i oderwanie od codziennych zajęć. To świetna alternatywa dla czasu spędzanego przed ekranem komputera lub telewizora. Możliwość własnoręcznego tworzenia zachwycających ozdób to propozycja dla dzieci w każdym wieku. Starsze poradzą sobie same, najmłodsze będą wymagały nieco pomocy. Wspólne malowanie po numerach motywów dla dzieci będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny. Sprawdzi się zwłaszcza w długie jesienne i zimowe popołudnia.

pixel