Malowanie po numerach - Krajobraz miejski

( ilość produktów: 61 )

Malowanie po numerach to doskonały sposób na spełnienie swoich artystycznych marzeń. Nie musisz być utalentowanym malarzem, aby stworzyć własnoręcznie dzieło sztuki. Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie potrafisz malować, udowodnimy Ci, że to nie problem. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz duży wybór obrazów do malowania po numerach, miasto to jeden z wielu motywów, na które możesz się zdecydować. Sprawdź, jak wielką satysfakcję da Ci powieszenie na ścianie namalowanego przez siebie obrazu.

Namaluj po numerach ulubione miasto

Miejskie krajobrazy to motyw nigdy niewychodzący z mody, który zaprezentuje się doskonale w każdym wnętrzu. Nasza oferta to ogromny wybór obrazów do malowania po numerach, miasto jest tu jedną z bardziej rozbudowanych kategorii. W zależności od preferencji możesz postawić na miejskie widoki przedstawiające najbardziej znane zabytki takie jak paryska wieża Eiffla, berlińska katedra czy hinduski Taj Mahal. Mamy obrazy, które przedstawiają miasto z fotograficzną wręcz dokładnością, oraz te, które są raczej artystyczną impresją na temat miasta.

Romantyczne zaułki Paryża, kanały Wenecji, a może nowojorska ulica? Sam zdecyduj czy chcesz, aby na Twoje ścianie pojawił się włoski krajobraz czy może raczej wolisz spacer deszczowym parkiem. Malowane po numerach miasto może mieć naprawdę wiele odcieni Z pewnością znajdą u nas dla siebie coś ciekawego zarówno miłośnicy romantycznych widoczków na tle miasta, jak i zwolennicy miejskiej architektury precyzyjnie odwzorowanej na obrazie. Malowanie miasta po numerach to nie tylko działanie twórcze, ale także doskonały relaks. Możesz w ten sposób wędrować myślami po świecie, odrywając się od codzienności.

Dlaczego warto sięgnąć po obrazy malowane po numerach?

Pierwszą odpowiedzią na to pytanie może być stwierdzenie, że są one po prostu piękne. Canale Grande, rozświetlone i pełne ludzi ulice Londynu czy wybuchająca pąkami wiosna, to zaledwie kilka przykładów, które stworzysz, sięgając po malowanie po numerach. Miasto to doskonały motyw, na który warto zwrócić uwagę. Nasza propozycja to naciągnięte na blejtram płótno pokryte wzorem do malowania. Każdy kolor został dokładnie oznaczony i opisany. Numery z płótna odpowiadają tym umieszczonym na pojemniczkach z farbą. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że pomylisz się w czasie nakładania farby.

Dzięki naszej ofercie malowanie po numerach miasta jest naprawdę łatwe. Mamy propozycje o różnym stopniu skomplikowania, możesz wybierać spośród pięciu poziomów trudności. Nasze obrazy są odpowiednie dla osób w różnym wieku, nie wymagają bowiem szczególnych zdolności malarskich, ale raczej precyzji i staranności. Wraz z obrazem otrzymasz zestaw farb skomponowanych tak, aby można było otrzymać obraz identyczny jak oryginał. Dobrze napigmentowane farby akrylowe mają optymalną gęstość, dzięki temu malowanie jest naprawdę łatwe. Jest ich na tyle dużo, że bez trudu pokryjesz nimi swój obraz. Poza tym farby szybko wysychają, co pozwala malować bez obaw o przypadkowe rozmazanie pomalowanego już fragmentu.

pixel