Kwiaty - Diamentowa mozaika 5D

( ilość produktów: 18 )

Mozaika diamentowa to kreatywne, rozwijające zdolności manualne i niezwykle oryginalne hobby, które pomożemy Ci rozwijać. W sklepie internetowym idejka.pl znajdziesz bogaty wybór produktów przedstawiających rozmaite motywy, a wśród nich hafty diamentowe z kwiatami. Kolorowe kryształki akrylowe tworzą wspólnie piękny obraz 5D, który możesz zostawić sobie na pamiątkę lub wręczyć bliskiej osobie. Nasze zestawy to także nietuzinkowy pomysł na prezent dla przyjaciółki, mamy, a nawet dziecka. Mozaiki diamentowe to hit w świecie rękodzieła, dzięki któremu zapomnisz o codziennych obowiązkach i stresie. Zobacz, jakie hafty diamentowe z motywem kwiatów mamy aktualnie w sprzedaży!

Haft diamentowy – rękodzieła nie tylko dla miłośników kwiatów

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w sklepie internetowym idejka.pl przygotowaliśmy różnorodny wybór haftów diamentowych przedstawiających kwiaty i kwieciste krajobrazy. W aktualnej ofercie znajdziesz między innymi obrazy ze słonecznikami, makami czy tulipanami. Wśród nich nie zabrakło również pejzaży czy dzieł przedstawiających na przykład kobietę w czerwonym polu pełnych tulipanów. W zależności od produktu haft diamentowy z motywem kwiatów może mieć orientację poziomą lub pionową. Większość artykułów w tej kategorii ma rozmiar 40 × 50 cm, jednak znajdziesz też obrazy o wymiarach 30 × 40 cm.

Mozaika diamentowa przedstawiająca krajobrazy – praktyczne wskazówki

Każdy zestaw do haftu diamentowego z motywem kwiatów jest sprzedawany w zestawie z niezbędnymi akcesoriami. W pudełku znajdziesz płótno pokryte symbolami, komplet kryształków w różnych kolorach i dedykowany im pojemnik, aplikator oraz pęsetę. Gdy upewnisz się, że masz już wszystko pod ręką, możesz przystąpić do działania i rozpocząć tworzenie własnej mozaiki diamentowej z kwiatowymi krajobrazami. Pamiętaj tylko o tym, aby po zakończeniu zasłaniać płótno folią ochronną, dzięki której klej nie traci swoich właściwości, a przed każdym przeniesieniem akrylowego diamenciku zanurzyć aplikator w kleju żelowym, czyli poduszeczce. Gdy haft diamentowy będzie już gotowy, opraw go w ramę i powieś w dowolnym miejscu w domu.

Czy warto spróbować swoich sił w mozaice diamentowej?

Zdecydowanie tak. Rękodzieło artystyczne z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nie bez powodu – mozaika diamentowa przedstawiająca krajobrazy i kwiaty, podobnie jak i hafty z innymi motywami, niezwykle relaksuje. Skupiając się na układaniu obrazka, nie myślisz o problemach dnia codziennego. Dzięki temu możesz odpocząć i zredukować napięcie, jednocześnie tworząc coś, z czego będziesz dumny. Co więcej, haft diamentowy rozwija kreatywność oraz uczy cierpliwości, koncentracji i precyzji. Dzięki niemu możesz odkryć oryginalne hobby i poprawić swoje samopoczucie. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych mozaik diamentowych dostępnych w naszej ofercie – krajobrazów, abstrakcji czy z motywami marynistycznymi.

pixel