Diamentowa mozaika 5D

( ilość produktów: 2 )

Haft diamentowy cieszy się rosnącą popularnością już od jakiegoś czasu. Jest to idealny sposób na relaks po ciężkim dniu, szczególnie w sytuacji, gdy lubisz prace manualne. Wyklejanie pięknych obrazków z wykorzystaniem małych, plastikowych diamencików bez wątpienia jest odprężające. Sprawdź, jakie mozaiki diamentowe znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Diamentowy haft jako sposób na relaks

Istnieje wiele sposobów na spędzenie wolnego czasu i odpoczęcie po ciężkim dniu. W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszy się diamentowy haft, czyli różnego rodzaju obrazki podzielone na tysiące małych kwadracików oznaczonych odpowiednimi numerami. Ich wyklejanie za pomocą diamencików w odpowiednich kolorach pozwala na stworzenie motywu, który następnie można oprawić i powiesić na ścianie. Takie zajęcie okazuje się niezwykle odprężające, trafiając w gusta zarówno dzieci, jak i dorosłych. Efekt pracy bez wątpienia jest godny uwagi, ale największą frajdę daje sam proces wyklejania obrazka, który trwa nawet kilkadziesiąt godzin.

Mozaika diamentowa w wielu odsłonach

Diamentowe obrazy są dostępne w wielu opcjach, od takich, które nawiązują do znanych wszystkim dzieł sztuki, aż po uniwersalne motywy, które sprawdzą się doskonale w każdym wnętrzu. Tak duża różnorodność produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego egzemplarza do aranżacji danego pomieszczenia. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno mozaikę diamentową przedstawiającą piękne krajobrazy, jak i obrazy ze zwierzętami. Popularnością cieszą się także warianty ze znanymi zabytkami, takimi jak wieża Eiffla czy Tower Bridge. Tak szeroki wybór dostępnych produktów sprawia, że każdy jest w stanie dopasować odpowiedni model do własnych preferencji i konkretnego wnętrza. Diamentowe malowanie to nie tylko sposób na relaks i oderwanie myśli od codziennych spraw, lecz także bardzo ciekawa ozdoba, która komponuje się idealnie z wyposażeniem zarówno salonów, jak i sypialni czy nawet kuchni.Poszczególne produkty różnią się od siebie także pod względem kształtu diamencików. Każdy element jest docięty w taki sposób, by odbijać światło pod różnymi kątami. Niektóre obrazki wykleja się diamencikami kwadratowymi, a inne - okrągłymi. Różnicę można zaobserwować również w wymiarach i liczbie kolorów w danej mozaice.

Jak działa haft diamentowy?

Diamentowe obrazy są podzielone na tysiące małych kwadracików oznaczonych odpowiednimi symbolami. Z boku arkusza zwykle znajduje się legenda, która pozwala na dopasowanie właściwych kolorów diamencików do konkretnych miejsc. Obrazki są zwykle pokryte warstwą kleju, do którego z łatwością można przyklejać kolejne elementy za pomocą specjalnego aplikatora z woskiem dołączonego do zestawu. Jest to zabawa bardzo higieniczna, niewymagająca stosowania dodatkowych produktów. Wystarczy odkleić folię pokrywającą warstwę kleju we fragmencie, którym chcesz się aktualnie zająć, a następnie przyklejać małe diamenciki zgodnie z oznaczeniami na planszy. Taka zabawa stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla kolorowanek z numerkami. Haft diamentowy daje wyjątkowy efekt. Diamenciki są tworzone w taki sposób, by odbijać światło, dlatego wypełniony obrazek mieni się pod dowolnym kątem. Dzięki temu motyw zyskuje niepowtarzalny charakter, przyciągając wzrok wszystkich osób. Jest to doskonały pomysł w sytuacji, gdy szukasz niestandardowej ozdoby ściennej do swojego domu. Diamentowe malowanie daje Ci możliwość stworzenia własnoręcznie niepowtarzalnej dekoracji!

pixel