Drewniane Puzzle - Zwierzęta

( ilość produktów: 7 )

Drewniane puzzle, rozrywka nie tylko dla dzieci

Układanie różnego rodzaju klocków i układanek to nie tylko świetna rozrywka, ale także czynność, która doskonale wpływa na pamięć i rozwój wyobraźni przestrzennej. Jeżeli znudziły Ci się już klasyczne tekturowe puzzle, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, mamy coś, co z pewnością Cię zainteresuje. Drewniane puzzle, z których ułożysz barwne wizerunki zwierząt to propozycja dla całej rodziny. Najprostszym wzorom podołają nawet kilkulatki.

Drewniane puzzle, sposób na kreatywne spędzanie czasu

Wspólne układanie klocków to doskonały sposób na spędzanie czasu z dziećmi. Dlatego nasze drewniane puzzle będą doskonałym pomysłem na rodzinne popołudnie. Podobnie jak w przypadku klasycznych puzzli, także klocki wykonane z drewna to pocięty na niewielkie, pasujące do siebie fragmenty. Poszczególne części zostały docięte laserowo, dlatego są do siebie perfekcyjnie dopasowane.

Układając drewniane puzzle, nie musisz niczego docinać, ani przyklejać. Wystarczy dobrać pasujące do siebie fragmenty i ułożyć je na płaskiej powierzchni. Odpowiednio docięte klocki dobrze się do siebie przyczepiają, dzięki czemu obrazek nie rozpadnie się przy przypadkowym potrąceniu. To świetny sposób na stworzenie wyjątkowego wizerunku ulubionego zwierzęcia, a najlepsze jest to, że układanie można powtarzać wielokrotnie. Solidne drewniane puzzle posłużą zdecydowanie dłużej, niż te wykonane z kartonu.

Dlaczego warto wybrać puzzle z drewna?

Klasyczne puzzle wykonane z tektury lub kartonu różnej grubości, dość łatwo uszkodzić. Zwłaszcza w przypadku najmłodszych użytkowników. Zagięcie lub oderwanie fragmentów klocka albo przypadkowe zalanie puzzli wodą może sprawić, że nie będą nadawały się do dalszego używania. Drewniane puzzle mają więc zdecydowaną przewagę nad tymi, które znamy z dzieciństwa, te naprawdę trudno przypadkowo zniszczyć.

Poza tym warto zwrócić uwagę na to, że każdy element drewnianych układanek ma kształt zwierzęcia. Niezależnie od tego czy główny obrazek przedstawia kota, sowę, wilka czy jakieś inne zwierze, niektóre z poszczególnych puzzelków także mają kształt zwierząt. Dzięki temu można się nimi bawić nie tylko podczas układania. Można się zajmować każdym zwierzątkiem oddzielnie, wykorzystując je na przykład jako szablony.

Doskonały sposób na relaks

Puzzle są chętnie układane przez osoby w różnym wieku. Najmłodsi często potrzebują jeszcze pomocy rodziców lub starszego rodzeństwa, dlatego jest to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Starsze dzieci i dorośli radzą sobie sami, a układanie kolorowych obrazków pozwala odpocząć i zapomnieć o codziennych kłopotach. Nawet kilkanaście minut spędzonych na układaniu drewnianych puzzli pozwala zrelaksować się i uspokoić myśli.

Wyszukiwanie i układanie w odpowiednim miejscu poszczególnych fragmentów obrazka wymaga skupienia. Dlatego w czasie układania puzzli mamy szansę na prawdziwy odpoczynek. Wystarczy kawałek podłogi lub stolika i wybrany motyw układanek drewnianych i już możesz oderwać się od otaczającego Cię szumu. Wyłaniający się z chaosu wizerunek zwierzęcia da Ci z pewnością sporą satysfakcję.

Wybierz swoje ulubione drewniane puzzle

Sklep idejka.pl to miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo pomysłów na kreatywne spędzanie czasu. Jednym z nich są puzzle drewniane, które będą doskonałą rozrywką dla każdego, niezależnie od wieku. Bajecznie kolorowe klocki, z których układa się wizerunki zwierząt, zachwycają nie tylko wzorami, ale także jakością wykonania. Każdy drewniany klocek jest wycięty i oszlifowany w taki sposób, aby nie tylko pasował do pozostałych, ale aby był bezpieczny nawet dla małych rączek.

Drewniane układanki to doskonały pomysł na prezent, są zapakowane w eleganckie pudełko można je więc wręczyć z każdej okazji. Niektóre egzemplarze są pakowane w stylową drewnianą skrzyneczkę oraz w jutowy worek, który ułatwi bezpieczne przechowywanie klocków. Zapoznaj się z całą naszą ofertą i sam zdecyduj, które ze zwierząt spodobało Ci się najbardziej. Większość zamówień wysyłamy w ciągu kilku godzin, kup najpiękniejsze drewniane puzzle już dziś!

pixel