Retro

( ilość produktów: 10 )

Co powiesz na to, aby samodzielnie stworzyć dzieło sztuki, które następnie powiesisz w swoim domu lub biurze? Jeśli masz chwilę wolnego czasu i chęci, to zdecydowanie polecamy Ci nasze obrazy do malowania po numerach z motywem retro. W sklepie idejka.pl znajdziesz dziesiątki różnorodnych propozycji, których stworzenie jest łatwiejsze, niż myślisz. Wystarczy wypełnić pola odpowiednimi kolorami, aby przygotować pozornie skomplikowany obraz, który będzie wyglądać rewelacyjnie na ścianie w każdym pomieszczeniu. Nie trzeba mieć nawet talentu plastycznego! Zamawiając zestawy do malowania po numerach z motywem retro w naszym sklepie, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz w trakcie tworzenia obrazu – bawełniane płótno, nylonowe pędzle, akrylowe farbki oraz drewniany blejtram i mocowanie na ścianę. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów przygotowanej oferty!

Malowanie po numerach z motywem retro – obrazy dla początkujących i zaawansowanych

Nasze obrazy do malowania po numerach z motywem retro są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych osób. Wbrew pozorom nie musisz mieć talentu plastycznego – wystarczy, że będziesz uważnie łączyć numery na płótnie z dopasowanymi do nich kolorami, aby stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. A który obraz wybrać? Wszystko zależy od tego, co Ci się podoba! W sklepie internetowym idejka przygotowaliśmy dla naszych klientów ponad 60 propozycji do malowania po numerach z motywem retro w aż trzech wersjach rozmiarowych: 40 × 50 cm, 50 × 65 cm lub 30 × 40 cm. Artykuły dostępne w orientacji poziomej lub pionowej przedstawiają między innymi Wenecję nocą, Big Bena w Londynie, zestaw dżentelmena z whisky i cygarem w roli głównej, zakochaną parę w Paryżu czy motocykl w piasku. Do wyboru, do koloru!

Zalety malowania po numerach – obrazy z motywem retro i nie tylko

Malowanie po numerach, i to nie tylko z motywem retro, to doskonała propozycja dla każdego, i to bez względu na wiek czy zdolności artystyczne. Jeśli szukasz nietuzinkowego sposobu na relaks i odpoczynek po ciężkim dniu, to nasze zestawy będą strzałem w dziesiątkę, dzięki któremu rozładujesz napięcie i odłożysz na bok wszystkie problemy dnia codziennego. Dodatkowo samodzielne tworzenie obrazów rozwija kreatywność i zdolności manualne, uczy skupienia i cierpliwości oraz pozwala spędzić czas w samotności lub towarzystwie bliskiej osoby. Malowanie po numerach to również rewelacyjny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Jak malować po numerach? Praktyczne wskazówki

Malowanie po numerach jest banalnie proste. Wystarczy, że wypełnisz pola farbą oznaczoną tym samym numerem, który umieszczono na płótnie. Stopniowo obraz będzie się zapełniać, aż wreszcie powstanie małe dzieło sztuki, po którym będziesz chcieć jeszcze więcej. Samych metod malowania po numerach jest wiele. Możesz robić to po kolei, czyli zacząć od pól oznaczonych numerem 1. Równie często zaczyna się do największych obwodów lub od najciemniejszych kolorów.

pixel