Malowanie po numerach - Motoryzacja

( ilość produktów: 12 )

Malarze przez wieki starali się oddawać na swoich obrazach jak najwierniej otaczającą ich rzeczywistość. Stąd popularność dzieł przedstawiających pejzaże, kwiaty czy portrety, są to motywy ponadczasowe, które nigdy się nie zestarzeją. Współcześnie jednak w sztuce, zwłaszcza nowoczesnej, pojawiają się także zupełnie nowe pomysły dotyczące, chociażby motoryzacji. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć obrazów do malowania po numerach z motywem samochodu, motoru czy statku.

Malowanie po numerach, doskonały pomysł na wolny czas

Jeżeli szukasz sposobu na kreatywne spędzanie wolnego czasu, to malowanie po numerach wzorów takich jak auto czy motocykl, będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Miłośnicy motoryzacji chętnie otaczają się plakatami przedstawiającymi ulubione pojazdy. Nasza propozycja to coś zdecydowanie ciekawszego, to własnoręcznie malowane dzieła, które staną się prawdziwą ozdobą ścian Twojego mieszkania. Znajdziesz u nas spory wybór motywów, dzięki którym malowany po numerach motor czy samochód zachwyci Twoich gości i stanie się powodem do dumy.

Motoryzacja na obrazach może prezentować się na rozmaite sposoby, przekonasz się o tym, przeglądając nasze propozycje. Mamy malowane po numerach samochody w wersji romantycznej, czyli jadące poprzez ukwiecone ulice. Obok nich znajdziesz też auta i motory w wersji bardziej realistycznej, czyli dokładnie odwzorowane pojazdy umieszczone na ulicach wielkich miast. W zależności od preferencji możesz wybierać spośród modeli nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

Stwórz wyjątkową ozdobę dziecięcego pokoju

Malowanie po numerach aut to także świetna propozycja na obraz do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Kolorowy Zygzak McQueen, to propozycja dla najmłodszych miłośników motoryzacji. Dzięki nam możesz wykonać ten obrazek wspólnie z dzieckiem, to świetna okazja do wspólnej zabawy. Do malowania po numerach możesz zaangażować malucha, który potrafi w miarę precyzyjnie operować pędzlem. Nieco starszej latorośli możesz zaproponować malowanie po numerach samochodu w stylu flower power. Własnoręcznie namalowany żółty garbus ozdobiony kwiatowym motywem zaprezentuje się doskonale na ścianie pokoju nastolatka.

Niezależnie od tego, na jaki motyw się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że dostarczymy Ci materiały najwyższej jakości, dzięki którym wykonasz wyjątkową ozdobę swojego mieszkania. Obrazy przedstawiające malowane po numerach motory i samochody dostarczane są w postaci płótna z naniesionym wzorem podzielonym na ponumerowane fragmenty. Każdemu fragmentowi odpowiada konkretny kolor farby dostarczonej w ponumerowanych pojemniczkach. Do kompletu dodajemy pędzelki.

Malowanie po numerach samochodów, motocykli i dowolnych innych motywów to nie tylko działanie twórcze, ale także okazja do relaksu. To czynność, podczas której można oderwać się od codzienności, a skupienie się na dokładnym nakładaniu farby pozwoli odetchnąć i zresetować myśli. Jeśli szukasz sposobu na to, aby odpocząć, a jednocześnie stworzyć coś pięknego, to malowanie po numerach będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.

pixel