Malowanie po numerach - Marynistyka

( ilość produktów: 90 )

Malowanie po numerach – motywy marynistyczne

Wiele osób marzy o tym, aby w wolnym czasie malować obrazy. Jeżeli należysz do tego grona, ale obawiasz się jednak, że Twoje zdolności plastyczne pozostawiają nieco do życzenia, to koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, jakim jest malowanie po numerach, morze, statek albo gwarne miasto mogą stać się ozdobą Twojej ściany. Ozdobą o tyle wyjątkową, że wykonaną przez Ciebie własnoręcznie. Sprawdź, jak doskonałą rozrywką może być malowanie obrazów na prawdziwym płótnie.

Namaluj obraz z prawdziwym statkiem

Motywy związane z morzem i statkami bardzo często pojawiają się na obrazach. Dlatego nie mogło zabraknąć ich także i w naszej ofercie. Mamy do wyboru różnorodne kompozycje, które łączy ze sobą obecność wody. W zależności od Twoich preferencji możesz zdecydować się na malowanie po numerach statku pod pełnymi żaglami, gondoli płynących po weneckich kanałach lub łodzi leżących na piasku. A może spodoba Ci się uroczy pejzaż jednego z nadmorskich miast i miasteczek?

Niezależnie od tego, na jaki wzór się zdecydujesz, możesz mieć całkowitą pewność, że malowanie po numerach morza zakończy się sukcesem. Nasza oferta to płótna przybite do drewnianych blejtramów różnej wielkości. Na każdym płótnie znajduje się wybrany motyw podzielony na fragmenty odpowiadające poszczególnym kolorom. Dzięki temu bez trudu naniesiesz farbę na odpowiednie miejsce na obrazie.

Romantyczne zatoki i spienione fale

Kolor błękitny ceniony jest za swoje właściwości uspokajające, dlatego wiele osób wybiera obrazy, na których widnieje bezkresny ocean lub romantyczne wybrzeże. Jeżeli podoba Ci się ta stylistyka i chcesz, aby obraz o tematyce marynistycznej zagościł w Twoim domu, to koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Malowanie po numerach morza pozwoli Ci osiągnąć stan odprężenia. Konieczność skupienia się na precyzyjnym nakładaniu farby sprawi, że uda Ci się oderwać od trosk i problemów dnia codziennego. 

Zobacz, jak wiele interesujących kompozycji inspirowanych morzem znajdziesz w naszej ofercie. Tęskniąc za dalekimi podróżami, możesz wybrać malowanie po numerach statku płynącego po wzburzonych falach. Jeśli z kolei marzy Ci się romantyczny widoczek, to wybierz obrazy przedstawiające romantyczne zatoczki lub nocne światła odbijające się w nurtach rzeki.

Malowanie po numerach, czyli sposób na relaks

Malowanie po numerach morza, statków, zwierząt czy dowolnego innego motywu to przede wszystkim doskonały sposób na relaks. Dokładne nakładanie farb wymaga spokoju i skupienia, tu nie ma miejsca na nerwy i pośpiech. Dlatego malowanie po numerach sprawdzić się świetnie jako specyficzna terapia, metoda na wyciszenie, ukojenie nerwów. Jest to zajęcie, którego mogą podjąć się wszyscy, niezależnie od wieku. Wspólne malowanie po numerach statków może być dobrym pomysłem na spędzenie czasu z dziećmi. Niejako przy okazji stworzysz w ten sposób piękny obraz, który stanie się ozdobą Twojego domu i z pewnością wzbudzi zachwyt wszystkich Twoich gości.

pixel