Malowanie po numerach - Martwa natura

( ilość produktów: 46 )

Martwa natura to jeden z tych motywów w malarstwie, który od wieków cieszy się niesłabnącą popularnością. Sięgali po niego chętnie dawni malarze, a i współcześnie znajdziemy go równie często w twórczości wielu artystów. Jest to więc świetny pomysł na wybór motywu do rozpoczęcia swojej przygody z malowaniem po numerach. Martwa natura dostępna w naszej ofercie to szeroki wybór motywów, wśród których z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Piękne motywy do malowania po numerach

Martwa natura malowana po numerach stanie się bez wątpienia doskonałym elementem aranżacji Twojego mieszkania. W naszym sklepie znajdziesz tak wiele motywów do wyboru, że bez trudu uda Ci się wybrać coś, co wpisze się doskonale w klimat Twojego salonu, jadalni lub sypialni. Możesz na przykład zdecydować się na klasyczne motywy, czyli martwą naturę prezentującą bukiet pięknych kwiatów lub talerz z owocami. Nasycone kolory i realistycznie wyglądające elementy obrazu zaprezentują się naprawdę elegancko na ścianie Twojego mieszkania.

Jeżeli szukasz czegoś bardziej oryginalnego, to możesz wybrać malowaną po numerach martwą naturę składającą się z łakoci, filiżanki ulubionego napoju lub zastawionego stołu. W zależności od Twojego poziomu zaawansowania możesz zdecydować się na obrazy o różnym stopniu skomplikowania. Mamy motywy dostępne na pięciu poziomach trudności. Te o największej ilości szczegółów i kolorów wymagają dużej precyzji i sporej dozy cierpliwości.

Malowanie po numerach, metoda na stres

Współcześnie mamy na wszystko coraz mniej czasu. To powoduje, że wielu z nas żyje w ciągłym stresie i zdenerwowaniu, dbając o swoje zdrowie, warto jednak zwolnić. Doskonałym na to sposobem może być znalezienie sobie hobby. Malowanie po numerach martwej natury, portretów lub pejzaży pozwoli Ci wyhamować, złapać oddech i oderwać się od spraw życia codziennego. Sztuka wymaga czasu i zaangażowania, dlatego decyzja o rozpoczęciu malowania to świetny sposób na wypoczynek.

Nawet jeżeli od dawna nie zdarzyło Ci się trzymać w ręku pędzla, a Twoim ostatnim dziełem była laurka namalowana w podstawówce, z nami uda Ci się namalować prawdziwy obraz. Z nami malowanie po numerach martwej natury będzie naprawdę proste. Każdy obraz został naniesiony na płótno w postaci setek fragmentów oznaczonych numerkami. Każdemu numerowi odpowiada kolor farby. Twoja praca polegać będzie na precyzyjnym naniesieniu farb na odpowiednie miejsca na płótnie.

Malowanie może być łatwe

Obrazy malowane po numerach są dowodem na to, że malowanie może być łatwe. Jako początkujący malarz pozwól poprowadzić się za rękę, dzięki temu namalowany przez Ciebie obraz będzie wyglądał dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Kupując w naszym sklepie obraz do malowania po numerach, martwa natura i każdy inny, otrzymasz gotowy zestaw. Znajdziesz w nim naciągnięte na drewniany blejtram płótno z naniesionym nań motywem, komplet farb dobranych dokładnie do danego obrazu, oraz pędzelki. Nie potrzebujesz niczego więcej, aby samodzielnie namalować obraz. Wybierz ulubiony motyw i sprawdź, jak łatwo możesz poczuć się prawdziwym malarzem.

pixel