Malowanie po numerach - Mitologia

( ilość produktów: 8 )

Mitologię z pewnością dobrze pamiętasz z lekcji języka polskiego, na których była omawiana. Co powiesz na to, aby stworzyć obraz malowany po numerach właśnie z motywem mitologicznym lub fantastycznym, który następnie powiesisz na ścianie swojej sypialni, salonu czy gabinetu? Gotowe dzieło sprawdzi się równie rewelacyjnie w roli prezentu dla bliskiej osoby. Możesz też podarować jej nowy produkt, który następnie samodzielnie pomaluje i stworzy wyjątkową grafikę. Gwarantujemy, że każda minuta spędzona nad obrazem będzie pełna relaksu. Zobacz, jakie produkty do malowania po numerach z motywem mitologicznym przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie idejka.pl!

Malowanie po numerach z motywem mitologicznym – odkryj naszą ofertę!

Z myślą o fanach fantastyki przygotowaliśmy w sklepie internetowym idejka.pl bogaty wybór obrazów do malowania po numerach z motywem mitologicznym. Wśród nich znajdziesz propozycje w orientacji poziomej lub pionowej oraz w różnych rozmiarach: 40 × 50 cm, 30 × 40 cm czy 50 × 65 cm. W aktualnej ofercie czekają obrazy przedstawiające latający dom na kolorowych balonikach z filmu Odlot, Piotrusia Pana, Jokera, kosmos, symbole piratów, Spidermana, Thora, tajemniczą Indiankę czy bajkowy domek. A to dopiero początek naszej oferty! Każdy obraz do malowania po numerach z motywem mitologicznym jest sprzedawany w zestawie z zagruntowanym płótnem bawełnianym, nylonowymi pędzlami malarskimi, drewnianym blejtramem, mocowaniem na ścianę oraz farbkami akrylowymi, które mają mocno nasycone kolory, szybko wysychają, są gęste, a do tego są przyjazne dla środowiska.

Dlaczego malowanie po numerach to dobry pomysł?

Rosnąca popularność, którą cieszy się malowanie po numerach z motywem mitologicznym i nie tylko nie jest przypadkowa. To przede wszystkim znakomity sposób na rozładowanie codziennego napięcia po ciężkim dniu w pracy czy w szkole. Samodzielne tworzenie obrazu i stopniowe wypełnianie kolejnych pól pomaga w skoncentrowaniu się wyłącznie na tej jednej czynności, dzięki czemu możesz odpocząć i się zrelaksować. Co więcej, malowanie po numerach uczy cierpliwości i skupienia oraz rozwija kreatywność i zdolności manualne. A to wszystko w połączeniu z możliwością malowania w pojedynkę lub wspólnie z dzieckiem czy drugą połówką.

Jak wygląda malowanie po numerach obrazów z motywem mitologicznym?

Malowanie po numerach z motywem mitologicznym, podobnie jak w przypadku pozostałych produktów dostępnych w naszej ofercie, polega na kolorowaniu kolejnych pól. Doręczone płótno jest pokryte konturami, w których znajdziesz numery – odpowiadają one odpowiednim kolorom, którymi należy je wypełnić. Dzięki temu najbardziej skomplikowane obrazy stają się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze w stworzeniu oraz nie wymagają talentu plastycznego. Wystarczy odrobina wolnego czasu i chęci, aby stworzyć własne dzieło sztuki.

pixel