Malowanie po numerach - Zwierzęta

( ilość produktów: 136 )

W każdym z nas drzemie artysta, tylko nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z malarstwem, ale nie bardzo wiesz, jak się do tego zabrać, spróbuj malowania po numerach. Zwierzęta, pejzaże, kwiaty, ludzie i wiele innych motywów nie sprawią Ci najmniejszych kłopotów. Wystarczy kilka lub kilkanaście dni, w zależności od wielkości obrazu, abyś mógł ozdobić ścianę samodzielnie namalowanym obrazem. Sprawdź ofertę sklepu internetowego idejka.pl - u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć malować.

Jak zacząć malowanie po numerach?

Nawet jeżeli ostatni raz miałeś do czynienia z farbami w szkole podstawowej, z nami uda Ci się stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Wszystko, czego potrzebujesz to obraz do malowania po numerach. Zabawa polega na nałożeniu farby w odpowiednim kolorze na wybrany fragment obrazu. Całe płótno pokryte jest wzorem podzielonym na maleńkie części oznaczone numerkami. Każdy numer jest przyporządkowany do odpowiedniego koloru, dlatego nie musisz martwić się o to, że coś zrobisz nie tak.

Kupując zestaw do malowania po numerach, zwierzęta lub dowolny inny motyw, otrzymasz płótno naciągnięte na drewniany blejtram, komplet farb oraz pędzelki. Na płótnie jest już naniesiony wybrany wzór w postaci mozaiki ponumerowanych fragmentów. Jedyne co musisz zrobić to znaleźć sobie dobrze oświetlone miejsce, usiąść i zacząć malować. Szybko przekonasz się, że malowanie jest bardzo łatwe, a do tego daje ogromną satysfakcję.

Jakie zwierzęta możesz malować po numerach?

Tworząc naszą kolekcję obrazów do malowania po numerach z motywami zwierząt, staraliśmy się umieścić w niej jak największe spektrum motywów. Sięgnęliśmy zarówno po sztukę klasyczną, jak i nowoczesną. Dzięki temu możesz wybierać spośród bardzo wielu motywów zwierzęcych. Jeżeli marzysz o tym, aby powiesić w salonie dzieło inspirowane znanym obrazem, możesz wybrać motywy oparte na twórczości Salvadora Dali lub Vincenta van Gogha.

Możesz zdecydować się na malowanie po numerach zwierząt realistycznych, takich jak galopujące konie, wilki, sarny czy dzikie koty. Jeśli masz ochotę na coś bardziej modernistycznego, to znajdziesz u nas wielobarwne pop-artowe kolaże z wizerunkami lwów, tygrysów, psów i innych zwierząt. Oprócz nich mamy też obrazy przedstawiające zwierzaki w zabawnych sytuacjach. Nie zapomnieliśmy także o motywach bajkowych, czyli o obrazach do malowania po numerach ze zwierzętami, idealnie pasujących do dziecięcej sypialni.

Namaluj swój własny obraz ze zwierzętami

Malowanie po numerach to jeden z najbardziej interesujących sposobów tworzenia dekoracji do swojego domu. Malując po numerach, staniesz się prawdziwym twórcą, a praca nad obrazem z pewnością przyniesie Ci satysfakcję. Skupiając się na dokładnym malowaniu, oderwiesz się od codziennej rutyny, znajdziesz spokój i równowagę. Obrazy do malowania po numerach ze zwierzętami to także doskonały pomysł na prezent. Możesz wręczyć komuś gotowe dzieło, albo zestaw, dzięki któremu wykona je samodzielnie.

pixel