Krajobrazy - Diamentowa mozaika 5D

( ilość produktów: 25 )

W sklepie internetowym idejka.pl znajdziesz mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu w sposób kreatywny i twórczy. Jeśli chcesz rozwijać swoje zdolności artystyczne, ale nie przepadasz za malowaniem, to w tej kategorii z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Przygotowaliśmy dla Ciebie mozaikę diamentową przedstawiającą krajobrazy, która zachwyci każdego miłośnika przyrody i podróży. Ciekawy wygląd to jednak dopiero początek – haft diamentowy to oryginalne rękodzieło, które powstaje przy pomocy malutkich diamentów, czyli kryształków wykonanych z akrylu. Gotowy obraz w wersji 5D prezentuje się nietuzinkowo i pięknie ozdobi wnętrze Twojego domu, mieszkania czy gabinetu. Mozaiki diamentowe z krajobrazami z naszego sklepu polecają się także na nietuzinkowy prezent!

Stwórz własny krajobraz z pomocą haftu diamentowego

Czym tak właściwie jest haft diamentowy? Mozaika przedstawiająca krajobrazy lub inne rzeczy – od zwierząt, aż po sceny z życia ludzi, to znakomity pomysł na kreatywny odpoczynek. Zamiast farb wykorzystuje akrylowe kryształki oznaczone symbolami, literami i cyframi. Wystarczy umieścić je w wyznaczonym miejscu na płótnie, aby stworzyć ciekawy obraz. A wybór pejzaży dostępnych w naszym sklepie internetowym robi wrażenie! W ofercie znajdziesz hafty diamentowe przedstawiające takie krajobrazy jak wybrzeża, zatoki leśne, spacer nad Tamizą, pole maków, domek nad morzem czy zachód słońca. Do wyboru masz produkty w orientacji poziomej lub pionowej, w rozmiarze 40 × 50 cm lub 30 × 40 cm.

Mozaika diamentowa – krajobrazy wykonane z małych kryształków

Gotowy haft diamentowy z krajobrazem wygląda oryginalne i przyciąga uwagę dzięki formie 5D. Aby jednak umożliwić Ci stworzenie małego dzieła sztuki, do każdego produktu dołączamy zestaw niezbędnych narzędzi i akcesoriów. Znajdziesz wśród nich płótno-schemat, komplet kryształków w wielu kolorach, pojemnik na diamenciki, pęsetę do chwytania oraz specjalny aplikator, który umożliwia przenoszenie kryształków w odpowiednie miejsce. Mozaika diamentowa jest rewelacyjną propozycją dla każdego, kto chce się zrelaksować, rozwijać swoją kreatywność oraz trenować cierpliwość i koncentrację.

Wskazówki dotyczące tworzenia diamentowych mozaik 5D

Jak wykonać haft diamentowy? Bez względu na to, czy wybierzesz krajobrazy, czy inny motyw – zacznij od sprawdzenia, czy kolory kryształków są dobrze dobrane do tych na płótnie (najlepiej jest rozłożyć je na płaskiej powierzchni). Przygotuj diamenty, pęsetę, aplikator i pojemnik. Przed rozpoczęciem ostrożnie odklej kawałek folii ochronnej, która zabezpiecza klej przed wyschnięciem. Możesz przystąpić do działania! Zanurz plastikowy aplikator w poduszce żelowej i wybierz odpowiedni diamencik, a następnie dopasuj go do odpowiadającego mu symbolem miejsca na płótnie. Dociśnij i gotowe! Pamiętaj, aby zawsze przykrywać niezapełnione miejsca folią ochronną.

pixel