Malowanie po numerach - Kwiaty

( ilość produktów: 104 )

Obrazy kwiatów malowane po numerach

Sztuka często może okazać się najlepszym lekarstwem na stres. Obrazy malowane po numerach, kwiaty, pejzaże, zwierzęta czy dowolne inne motywy pozwolą oderwać się od codzienności, niosąc ukojenie i relaks. Nie musisz być utalentowanym artystą, abyś mógł powiesić na ścianie własnoręcznie namalowany obraz. W naszej ofercie znajdziesz pełne zestawy pozwalające na rozpoczęcie przygody z malarstwem. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, malowanie po numerach kwiatów może być rozrywką dla całej rodziny.

Piękne kwiaty malowane po numerach

Bukiet kwiatów w wazonie, kwitnąca łąka czy może pole tulipanów? Sam zdecyduj, jak będą wyglądały obrazy malowane po numerach z motywem kwiatów. Dajemy Ci do wyboru mnóstwo możliwości, niezależnie od tego co postanowisz kupić, gwarantujemy, że będziesz zadowolony. Malowanie po numerach pozwoli Ci stworzyć od podstaw wybrany obraz bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Nasza propozycja to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu każdy może poczuć się artystą.

Chcesz sprawdzić, jak prezentują się malowane po numerach kwiaty? Nic prostszego, zamów w naszym sklepie internetowym wzór, który najbardziej przypadł Ci do gustu, a my zatroszczymy się o resztę. Dostaniesz płótno naciągnięte na blejtram wybranej wielkości, a wraz z nim komplet farb w odpowiednich kolorach oraz pędzle. Na płótnie znajduje się wybrany przez Ciebie motyw podzielony na malutkie fragmenty. Każdy z nich oznaczony jest numerem koloru znajdującego się w identycznie opisanym pojemniku. Wystarczy nanieść farbę na odpowiednie miejsca i Twój obraz będzie gotowy.

Znajdź najpiękniejszy kwiatowy motyw do Twojego domu

Obrazy malowane po numerach z motywem kwiatów staną się piękną ozdobą każdego pomieszczenia. Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór obrazów ozdobionych kwiatowym motywem. Piwonie, bzy, tulipany, a może „Słoneczniki” van Gogha? Sprawdź, jak wiele wzorów możemy Ci zaproponować. Mamy kwiaty będące dokładnym odwzorowaniem rzeczywistości, a obok nich motywy fantastyczne czy wręcz bajkowe. Pola pełne tulipanów, urocze słoneczniki lub malowane po numerach maki to dopiero początek naszej oferty.

Warto dodać, że malowanie po numerach kwiatów może być swoistą terapią uspokajającą. W czasie pracy nad obrazem musisz się skupić, to pozwala na pozbycie się napięcia i stresu. Wieczorna sesja malarska pomoże ukoić nerwy i z pewnością ułatwi zasypianie. Nawet jeśli od lat nie miałeś w ręku pędzla bez trudu uda Ci się stworzyć piękne obrazy malowane po numerach z kwiatami lub innym wybranym motywem.

Malowanie po numerach to relaks i zabawa

Malowanie po numerach kwiatów może być odskocznią od codzienności, a do tego świetną zabawą. Sprawdź sam, jak dużą frajdę daje zawieszenie na ścianie samodzielnie namalowanego obrazu. Wśród naszych propozycji znajdziesz motywy dla początkujących, a także obrazy nieco bardziej skomplikowane wymagające sporej precyzji i skupienia. Z pewnością znajdziesz coś, co będzie dla Ciebie interesującym wyzwaniem. Obrazy malowane po numerach z motywem maków lub innych kwiatów to także świetny pomysł na nietuzinkowy prezent.

pixel