Malowanie po numerach - Ptaki

( ilość produktów: 15 )

Obrazy do malowania po numerach, ptaki, zwierzęta, kwiaty czy krajobrazy i wiele innych motywów znajdziesz w naszym sklepie online. Dzięki nim samodzielnie stworzysz wybrany obraz, który stanie się ozdobą Twojego domu, albo niepowtarzalnym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Malowanie po numerach to propozycja dla osób, które pragną malować, ale obawiają się, że nie poradzą sobie z tym wyzwaniem. Taka technika malowania pozwoli Ci nie tylko poczuć się artystą, ale także da Ci ogromną satysfakcję. 

Dlaczego warto sięgnąć po obrazy do malowania po numerach?

Namalowanie obrazu to prawdziwe wyzwanie, któremu nie każdy potrafi stawić czoła. Jednak jeśli marzy Ci się obraz namalowany Twoją ręką, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. W naszym sklepie internetowym znajdziesz piękne obrazy do malowania po numerach z motywami ptaków. Wybierając motyw, który najbardziej Ci się spodobał, otrzymasz płótno wybranej wielkości naciągnięte na drewniany blejtram. Na płótnie jest naniesiony wzór podzielony na niewielkie fragmenty.

Każda cząstka obrazu ma przypisany numer, który odpowiada wybranemu kolorowi. Dzięki temu uda Ci się precyzyjnie nanieść farbę dokładnie tam, gdzie powinna się znaleźć. Nie musisz zastanawiać się nad najlepszym doborem odcieni czy nad tym jak stworzyć odpowiednie przejście między kolorami. Malowane po numerach ptaki będą wyglądały dokładnie tak jak na oryginale. Sprawdź jakie to proste.

Piękne obrazy z ptasimi motywami

Jeżeli szukasz oryginalnego motywu, który stanie się ozdobą ściany w Twoim mieszkaniu, to koniecznie zwróć uwagę na nasze obrazy do malowania po numerach z ptakami. O ile zwierzęta występują na obrazach dość często, o tyle motywy ptasie są zdecydowanie mniej popularne, a przez to bardziej oryginalne. Nasze propozycje to na przykład ptaki realistyczne, takie jak na przykład bajecznie kolorowe papugi czy pawie, jak i bardziej stonowane kaczki czy sowy.

Poza tym możesz z naszą pomocą skusić się na malowanie po numerach ptaków w wersjach fantastycznych, takich jak na przykład tęczowy orzeł. Mamy też motywy wprost z dziecięcych bajek. Sam zdecyduj czy na Twoje ścianie pojawi się elegancki paw, bajeczna sowa czy może zakochane flamingi. To tylko kilka przykładów wzorów, które znajdziesz w naszej ofercie online. 

Malowanie po numerach to naprawdę świetny pomysł

Malowanie po numerach ptaków lub innych wybranych wzorów, to świetny sposób na relaks. Dokładne pokrywanie farbą wybranych fragmentów obrazu wymaga skupienia, dzięki temu oderwiesz się od codziennych trosk i kłopotów. Malując tworzysz unikalne dzieło, a jednocześnie możesz odpocząć od wszystkiego, co Cię otacza. Wystarczy kilkanaście minut, a poczujesz, jak opuszczają Cię nerwy. To naprawdę doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu. Dzięki malowaniu po numerach będziesz mieć pewność, że obraz wyjdzie dokładnie tak, jak tego oczekujesz, nie musisz się martwić, że coś pójdzie nie tak. Wybierz motyw, który najbardziej Ci się podoba i oddaj się pasji tworzenia w zaciszu Twojego domu.

pixel