Malowanie po numerach - Ludzie

( ilość produktów: 145 )

Malowanie po numerach – ludzie

Bez wątpienia jednym z najważniejszych motywów w historii malarstwa są ludzie. Portrety królów i książąt zdobią muzea i pałace na całym świecie. Większość malarzy twierdzi zgodnie, że malowanie ludzi to prawdziwe wyzwanie, niezależnie od tego czy chce się stworzyć portret, czy przedstawić postać. Uchwycenie podobieństwa, albo zamrożenie na obrazie ruchu to wyzwania, z którym mierzą się najlepsi. Jeśli szukasz nowych wyzwań to malowanie po numerach ludzi, jest stworzone właśnie dla Ciebie.

Namaluj własnoręcznie obraz z motywem człowieka

Dzięki naszej ofercie możesz ozdobić swoje ściany wyjątkowymi obrazami, które wykonasz własnoręcznie. Kupując obraz do malowania po numerach z motywem ludzi, otrzymasz gotowe płótno naciągnięte na drewniany blejtram w wybranym rozmiarze. Na przygotowanym do malowania płótnie znajduje się wzór obrazu podzielony na maleńkie fragmenciki odpowiadające poszczególnym kolorom. W komplecie otrzymasz zestaw farb w dokładnie oznakowanych pojemniczkach. Numer na płótnie odpowiada numerowi umieszczonemu na opakowaniu farby.

Dokładne i staranne odwzorowanie obrazu na płótnie pozwala na precyzyjne naniesienie farby w odpowiednim kolorze dokładnie tam, gdzie znajduje się ona na oryginale. Malowanie po numerach ludzi jest dzięki temu stosunkowo łatwe. Numery pozwolą Ci osiągnąć odpowiedni kolor karnacji, cieniowania itp. Jest to duże ułatwienie, zwłaszcza dla osób, które na co dzień nie zajmują się malarstwem.

Portret, czy postać w ruchu? Sam zdecyduj co namalujesz

Marzy Ci się piękny portret na ścianie? Co powiesz na „Dziewczynę z perłą” verMeera albo „Monę Lisę” da Vinci? Dzięki naszej propozycji, jaką jest malowanie po numerach ludzi, możesz własnoręcznie odwzorować te wyjątkowe dzieła sztuki. Jeżeli nie należysz do wielbicieli klasyki, możesz sięgnąć po płótna, na których namalujesz kolorowe pop-artowe portrety pełne niesamowitych kolorów.

Oprócz portretów w kategorii postacie znajdziesz wiele obrazów do malowania po numerach z motywem ludzkich postaci. Urocze baletnice w tiulowych sukieneczkach, spacerowicze na plażach i uliczkach, a może romantycznie przytulone pary? Mamy też obrazy inspirowane popkulturą, takie jak portret Jockera czy scena z filmu „Ojciec chrzestny” Sam zdecyduj, co namalujesz tym razem. 

Malowanie po numerach, czy warto?

Niektórzy twierdzą, że malowanie po numerach ludzi, czy dowolnych innych motywów, to żadna sztuka. Być może, ale jest to doskonała rozrywka pozwalająca się odprężyć i oderwać od codzienności. Nakładanie farby wymaga precyzji i skupienia, przez co działa bardzo pozytywnie na system nerwowy, wycisza i uspokaja. Terapeutyczne zalety malowania po numerach docenią zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W zależności od twoich umiejętności możesz zdecydować się na obraz do malowania po numerach z motywem ludzi o różnym poziomie trudności. Z pewnością znajdziesz coś, z czym poradzisz sobie z łatwością. Samodzielne namalowanie obrazu da Ci mnóstwo satysfakcji, a Twoje dzieło stanie się prawdziwą ozdobą ściany w Twoim domu.

pixel