Malowanie po numerach - Pejzaż

( ilość produktów: 143 )

Górski krajobraz, morski bezkres, a może łąka pełna słoneczników? To jedynie kilka przykładów obrazów do malowania po numerach z motywem krajobrazu. Dzięki nam samodzielnie stworzysz piękny obraz, który stanie się niebanalną ozdobą Twojego domu. Sprawdź, jak łatwo możesz namalować dzieło, które wzbudzi zachwyt zarówno domowników, jak i odwiedzających Cię gości. Nasza oferta to gotowe pejzaże do malowania po numerach, jedyne co musisz posiadać to odrobina wolnego czasu.

Malowniczy krajobraz na Twojej ścianie

Czy wiesz, że wcale nie musisz być artystą, aby tworzyć samodzielnie dzieła sztuki? Dzięki pomysłowi, jakim jest malowanie po numerach, krajobraz, ulubione zwierze lub dowolny inny motyw znajdzie się w zasięgu Twojego pędzla. Nie każdy z nas może pochwalić się talentem malarskim, jednak dzięki rozwiązaniu, jakim jest malowanie po numerach, każdy może czerpać radość z tej właśnie aktywności. Nowoczesna technologia pozwala przenieść na płótno dowolny obraz, który jest następnie dzielony na malutkie fragmenty odpowiadające danemu kolorowi.

Tak przygotowane płótno jest naciągnięte na drewniany blejtram wybranej wielkości, sam zdecyduj, jak duży będzie Twój malowany po numerach pejzaż. Największe z nich mogą mieć szerokość nawet 150 centymetrów. Dzięki precyzyjnemu podzieleniu obrazu na fragmenty odpowiadające poszczególnym kolorom będziesz doskonale wiedział gdzie nanieść dany odcień. Wraz z obrazem dostaniesz komplet ponumerowanych farb, to sprawi, że Twój obraz będzie naprawdę bliski oryginałowi.

Wybierz ulubiony pejzaż malowany po numerach

Krajobrazy należą prawdopodobnie do najczęściej wybieranych motywów malarskich, jeśli więc chcesz ozdobić swoje ściany w ten właśnie sposób, zapoznaj się z naszą ofertą. Zdecyduj się, który z malowanych po numerach pejzaży najbardziej Ci odpowiada, zamów przesyłkę, a potem stwórz samodzielnie piękny obraz. Nasza oferta to bardzo duży wybór motywów inspirowanych naturą takich jak kwitnące pola, romantyczne plaże czy morskie podróże. W zależności od Twoich upodobań możesz zdecydować się na krajobrazy przedstawiające dowolną porę roku.

Naturalistyczne, czy może raczej bajkowe? Nostalgiczne, romantyczne, a może zabawne? Samodzielnie zdecyduj się, który z przeznaczonych do malowania po numerach krajobrazów podoba Ci się najbardziej. Oprócz motywów inspirowanych pięknem natury znajdziesz u nas także krajobrazy przedstawiające wizerunki znanych miast i budowli takich jak na przykład Bazylika w Wenecji czy paryska wieża Eiffla.

Namaluj samodzielnie wybrany krajobraz

Malowany po numerach pejzaż będzie się z pewnością doskonale prezentował na Twojej ścianie. Wybierz ulubiony motyw, a my pomożemy Ci przenieść go na płótno. Dostarczone wraz z obrazem farby pozwolą na namalowanie obrazu, który będzie zachwycał szczegółami. Nasze farby są dobrane tak, aby Twój obraz był jak najbardziej zbliżony do oryginału. Poza tym charakteryzują się świetnym kryciem i pięknymi kolorami. Praca z nimi to prawdziwa przyjemność, która da Ci mnóstwo satysfakcji. Nie czekaj, zamów już dziś obraz do malowania po numerach z motywem krajobrazu.

pixel