Malowanie po numerach - Historia

( ilość produktów: 6 )

Witaj w sklepie internetowym idejka.pl! Jeśli chcesz rozwijać swój talent malarski lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z samodzielnym tworzeniem mniejszych i większych dzieł sztuki, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla Ciebie. W aktualnym asortymencie czekają na Ciebie obrazy do malowania po numerach z motywami historycznymi, które są znakomitym i niezwykle popularnym sposobem na relaks, wyciszenie i rozwijanie kreatywności. W przeciwieństwie do klasycznych dzieł płótno jest pokryte małymi polami z numerami, które należy wypełnić odpowiednim kolorem. Na zakończenie powstaje obraz przedstawiający krzywą wieżę w Pizie, kadr z kultowego Ojca Chrzestnego czy Koloseum w słońcu. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Malowanie po numerach z motywami historycznymi – na czym polega?

Malowanie po numerach, i to nie tylko obrazy historyczne, ale także pozostałe propozycje dostępne w naszym sklepie internetowym, to rozrywka wybierana chętnie zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Na płótnie, które otrzymujesz w zestawie, są widoczne kontury obrazów, a w nich numery, które odpowiadają poszczególnym kolorom. Dzięki temu malowanie staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze, a my dostarczamy Ci wszystko, czego możesz tylko potrzebować do stworzenia swojego pierwszego czy kolejnego dzieła sztuki. W zestawie z obrazem do malowania po numerach przedstawiającym historyczne motywy znajdziesz płótno bawełniane, pędzle malarskie z nylonu, mocowanie na ścianę, drewniany blejtram oraz farbki akrylowe.

Malowanie po numerach – dlaczego warto tworzyć historyczne obrazy?

Zastanawiasz się, czy malowanie po numerach jest dla Ciebie? Historyczne i pozostałe obrazy to przede wszystkim znakomity sposób na odpoczynek i ucieczkę od codziennych problemów. W trakcie relaksu możesz rozwijać swoje umiejętności i kreatywność oraz trenować skupienie i cierpliwość, tworząc małe dzieła sztuki, które powiesisz u siebie w domu lub wręczysz bliskiej osobie. Nasze produkty to również znakomity sposób na nietuzinkowy prezent na urodziny, święta czy imieniny. Malowanie po numerach to znakomita propozycja dla każdego, bez względu na wiek i hobby.

Jakie historyczne obrazy do malowania po numerach znajdziesz w sklepie idejka.pl?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie idejka.pl przygotowaliśmy różnorodny wybór historycznych obrazów do malowania po numerach. Wśród nich znajdziesz propozycje o orientacji pionowej lub poziomej w atrakcyjnych cenach, przedstawiające na przykład skrzydlatego husarza, zamek Mirski w kwiatach, Koloseum w słońcu czy krzywą wieżę w Pizie. Oprócz tego nie zabrakło również obrazu przedstawiającego samą Merlin Monroe czy Ala Pacino w filmie Ojciec Chrzestny. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami i sprawdzenia innych kategorii malowania po numerach. Poza motywami historycznymi oferujemy też propozycje retro, mitologiczne czy marynistyczne.

pixel